BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Firmamız, 1952 yılında Abdülkadir SAATCİ tarafından kurulmuş mahalli olarak ilk akü imalatçılarındandır.

1980’de Türkiye’de üretilen ilk plastik aküyü Ankara’da satmaya başlayan firmamız, zamanla akü malzemeleri satışına yöneldi.

1989 yılında “BEST AKÜ” markasının isim hakkını aldı.

1990’da Sektördeki ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak kuru tip tam bakımsız aküleri satmaya ve servis hizmetini vermeye başladı.

1993 yılında şuan ki adresine (yenimahalle/varlık) taşınan ve faaliyetlerini tamamen perakende akü satışına yönelten firmamız sektöre her marka akünün satıldığı “Akü Market” kavramını getirdi.

1997 TSE 12040 hizmet yeterlilik belgesini aldı.

1998 Limited Şirketi oldu ve Mustafa Saatci Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. adını aldı.

2003’te Lastik Satış ve Servis mağazasını açtı. Aynı yıl ISO 9001 belgesini alarak sektörde pazarlama alanında faaliyet gösteren ilk ISO 9001 belgeli firma oldu.

Şuan akü mağazalarında her tip (starter, stasyoner, traksiyoner, Ni-Cd, kuru tip) akü satış ve servis hizmetini vermektedir.

Lastik Satış ve Servis mağazalarının kapsamını geliştirerek performans lastikleri satışı ağırlıklı  far ayarı, klima gazı dolumu, oto elektrik, yağ değişimi gibi hızlı servis hizmetleri de eklemiştir. Ayrıca lastik otelimizde müşterilerin kışlık ya da yazlık lastikleri uygun koşullarda sigortalı olarak saklanmaktadır.

AMAÇ VE HEDEFİMİZ

Mustafa Saatci Otomotiv, Varlık Akü Satış ve Servis Mağazası ile her marka akü satışlarını gerçekleştiren Akü Market konseptine sahiptir. Firmamız; MUTLU AKÜ Ankara Bölge Bayi olarak akü sektörünün öncülüğünü yapmaktadır.

Bu noktada kaliteli hizmet, ürün garantisi ve servis hizmetleri sunarak müşterilerinin her türlü sorunlarını profesyonel olarak çözmeyi amaçlamaktadır.

Mustafa Saatci Otomotiv, İskitler ve İvedik Michelin Lastik Şubeleri ile profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Personelimiz sürekli denetim ve kontrollere tabi tutularak üst düzey hizmet sunmak için düzenli eğitimler verilmektedir. Hedefimiz şubelerimizden, hizmet kalitesi ve güven ile samimi ve rahat bir ortam sunarak sizleri memnun etmektir.

Mustafa Saatçi
Mustafa Saatçi
Mustafa Saatçi
Mustafa Saatçi
Mustafa Saatçi