Gizlilik

Mustafa Saatci Otomotiv Ltd. Şti. kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde üçüncü kişilerin kullanımına sunmaz.
Bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
• Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
• Lastik otelinde lastikleri olan müşterilerine değişim zamanı geldiğinde SMS atmak,
• Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere, sadece yetkili personellerimiz ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) siteyi iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Söz konusu kullanım anonimleştirme esasına dayalı olarak gerçekleştirilir ve kişisel verilerin ihlaline yol açacak herhangi bir davranış içermez. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak, yasal zorunluluk nedeniyle ve/veya kesinleşmiş mahkeme kararı ile talep edilmesi karşısında işbu Gizlilik Bölümündeki bilgiler yalnızca ilgililerle paylaşılabilecektir.
Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda bulunan bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Gizlilik ilkelerimize uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmeniz gerekmektedir.